U NAS ZAMÓWISZ 


 

NAJLEPSZA KWIACIARNIA ŁÓDŹ WARSZAWA

WSZYSTKO NA ŚLUB I WESELE

 

Bukiet ślubny. Bukiet dla druhny. Butonierki. Kwiaty dla rodziców. Prezenty dla gości. Dekoracje stołów. Prezenty dla gości. Dekorację sali. Dekorację ścianki za Parą Młodą. Dekorację kościoła. Dekorację auta. Zaproszenia. Winietki. Tablicę gości. Plakaty. Księgi gości. Dywany. Świece. Lampiony. Płatki kwiatów. Wazony. Poduszki na obrączki.

 

DEKORACJE EVENTOWE

 
Dekoracje światłem. Tancerze. Tancerki. Akrobaci. Lasery. Atrakcje. Nagłośnienie. Oświetlenie. Sceny. Bramki. Dym. Fotobudka. Candy bar. Catering.

 

KWIATY DO HOTELU I RESTAURACJI

 
Dekoracje stołów. Wejść. Lobby. Recepcji. Łazienek. Dekoracje świąteczne. Prezenty dla pracowników. Bukiety okazjonalne. Dekorację uroczystości.

 

ZAMÓWIENIA NIESTANDARDOWE 

 
Nasza wyobraźnia jest nieograniczona i dlatego nie ma zamówienia którego nie wykonamy z finezją i rzetelnością. Jeżeli obejrzymy wnętrze dopasujemy do niego dekorację. Specjalizujemy się w aranżacjach przestrzeni.

 

JAKI TEMAT PRZEWODNI NA ŚLUB I WESELE

ŚLUB TEMATYCZNY

Ślub i wesele to niepowtarzalny dzień w życiu. Indywidualna Oferta jest skrojona w sam raz do Waszych potrzeb. Zawiera te elementy, które wybraliście jako najpotrzebniejsze i niezbędne w organizacji Waszej ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Dopilnujemy, aby każdy szczegół był perfekcyjny. Zadbamy o terminowość  od wykonawców. Będziemy informować Was o postępach w przygotowaniach Waszego dnia ceremonii.