Zaproś nas na swój ślub, do swojej firmy, do szkoły,  przedszkola,  na urodziny Twojego dziecka. Poprowadzimy warsztaty podczas twojego Eventu,  promocji lub konferencji w twojej firmie lub całkiem prywatnie.

Jesteśmy świetnym rozwiązaniem na integracje zespołów pracowników. Dzieci to uwielbiają, a dorośli mogą zająć się ważnym w tym momencie przedsięwzięciem. Młodzież i dzieciaki mają ochotę stworzyć coś niepowtarzalnego, pochlapać się farbą, malować na wielkich formatach, rękoma, nosem, odbijać faktury, mieszać farbę z piaskiem, pochlapać płótno, malować bez szkicu?Bawić się różnymi rodzajami materiałów jak kwiatami żywymi lub sztucznymi, filcem, wełną, jedwabiem, lnem, tiulem, akwarelami, kredkami, pastelami, flamastrami, ołówkami, węglem, guzikami, tasiemkami, koronkami, sznurkami, koralikami?… Proszę Bardzo 🙂
Każde takie zajęcia rozwijają osobowość dziecka.
Zdolności obserwacji, ćwiczymy koncentracje, nabywamy umiejętności w operowaniu środkami wyrazu, które pozwalają na przedstawienie w różnorodny i nieskrępowany sposób własnych myśli i odczuć. 
Zajęcia mają na celu wprowadzić dzieci w świat sztuki, mody,florystyki, projektowania. Rozbudzić kreatywne myślenie, pomysłowość, rozwijać zdolności manualne, wrażliwość na kolory i tkaniny, pobudzić umiejętność skupienia na detalach.

 

 

Prowadzimy warsztaty dla dzieci od 3 do 15 lat
Tematykę dobieramy zawsze do wieku i rodzaju imprezy po wcześniejszym zaakceptowaniu przez zleceniodawce

RODZINNE

 

Dobieramy tematykę po rozmowie z rodziną

TWORZENIA

 

tworzymy świece

bransoletki kolczyki

i wiele innych

FLORYSTYCZNE

 

uczymy się nazw kwiatów

tworzenia kompozycji, bukiecików

MALARSKIE

 

poznajemy techniki malarskie,

kreślimy,

rysujemy,

malujemy

FASHION DESIGN

 

szyjemy gadżety jak np. portmonetki

projektujemy bluzki, torby itp.