KONSULTANCI ŚLUBNI

Tworzymy stylową uroczystość w oparciu o państwa marzenia oraz charakter. Kreujemy śluby, wesela, jubileusze, wydarzenia firmowe,rozwody.
Jak pracujemy?
Podczas Naszego pierwszego spotkania poznajemy się nawzajem oraz omawiamy Państwa oczekiwania.Ustalamy datę wstępnego kosztorysu naszych usług. Przedstawiamy go w dogodnym dla państwa miejscu, mailowo lub w naszej pracowni. Każdym projektem zajmujemy się charakterystycznie. Kiedy poczują  Państwo, że jesteśmy godni zaufania podpisujemy umowę, również w dogodny dla Państwa miejscu lub mailowo. Uroczystości międzynarodowe dodatkowo upraszczamy poprzez Skype. Wówczas rozpoczynamy to co kochamy najbardziej czyli komponowanie uroczystości.
Co dalej?
Tworzymy Plan finansowy, który na bieżąco będzie doskonalony oraz wysyłany mailowo do Państwa. Każdy element kosztów związany z podwykonawcami oraz uroczystością jest przejrzysty. Co wyróżnia Votre Mariage Pracownie Chwil Pięknych z pośród firm w branży.
Opracowujemy temat przewodni, kolorystykę, dobieramy atrakcję dopasowane indywidualnie do Państwa uroczystości, dopieszczamy szczegóły.Przedstawiamy Państwu ofertę lokalizacji z całej Polski z jednoczesnym zapewnieniem standardów.Umawiamy spotkanie z managerami wybranych obiektów. Negocjujemy warunki umowy wybranego przez Państwa lokalu, dobieramy menu oraz ustalamy każdy szczegół.
Następnym ważnym elementem jest oprawa muzyczna. Prezentujemy Państwu DJ, orkiestry, zespoły, wokalistów.Umawiamy spotkania castingowe oraz negocjujemy warunki.
Firma Votre Mariage Pracownia Chwil Pięknych jest potężnym filarem dla samych profesjonalistów, firm sprawdzonych i liderów w swojej branży.Dlatego podwykonawcy z którymi współpracujemy i których Państwu przedstawimy nigdy Nas nie zawiedli.
Zatrudniamy również florystki, dekoratorki dzięki czemu możemy Państwu przedstawić szeroką ofertę dekoratorską zgodną z obecnymi trendami opartą o zdjęcia i filmy z realizacji.Nasza wyobraźnia nie rozumie granic,a nasze doświadczenie pomaga racjonalnie określać sytuacje więc zawsze służymy pomocą i radą.
Nasz grafik dopnie wszystko odpowiednimi zaproszeniami, winietkami, etykietami na alkohol czy odpowiednim menu.
Sprawność organizatorską kończymy odpowiednim scenariuszem, dzięki czemu nie dopuszczamy do popełnienia jakiegokolwiek niezsynchronizowania podwykonawców podczas uroczystości.
Umówmy się proszę, aby omówić szczegóły Waszego Ślubu